Sunne Wall mount 32-55-ET 32-55 " Tilt Maximum weight (capacity) 35 kg Black
- TootjadSunne
- Mudel: 32-55-ET
- Saadavus: 1
-
17€
Sunne Wall mount 32-55-ET 32-55 " Tilt Maximum weight (capacity) 35 kg Black
| All | |
| Brutokaal | 1.586 kg |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Tilt |
| Garantii | 12 month(s) |
| Gross depth (mm) | 485 mm |
| Gross depth master carton | 505 mm |
| Gross height (mm) | 220 mm |
| Gross height master carton | 325 mm |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Gross width master carton | 235 mm |
| Kaldenurk | 0 - 14 |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 25 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 55 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 35 kg |
| Materjal | Steel |
| Net weight master carton | 15.86 kg |
| Netokaal | 1.406 kg |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 55 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 50 mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Palette Qty | 440 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Screen size compatibility | 32-55 " |
| Taara kaal (kg) | 0.18 kg |
| Tare weight master carton | 0.656 kg |
| Toote nimetus | 32-55-ET |
| Toote värv | Black |
| Ühendusvõime | 35 kg/cm |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 200 x 200, 400 x 200, 300 x 300, 400 x 400 mm |
| Volume (m3) | 0.003201 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: sunne wall mount 32-55-et 32-55 tilt maximum weight capacity 35 kg black, 32-55-et, sunne, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused


